Időszaki kiállítások

kiállítások változatos témákban
Volt egyszer egy vasfüggöny - kiállítás megnyitó

Volt egyszer egy vasfüggöny - kiállítás megnyitó

Szeretettel várjuk az érdeklődőket 2025. október 3-án 17 órára a Pável Ágoston Múzeumba a "Volt egyszer egy vasfüggöny" című kiállítás megnyitójára.

A megnyitón köszöntőt mond Huszár Gábor polgármester. A tárlaltot megnyitja Székely László nyugalmazott alezredes.  A Honismereti Klub által létrehozott időszaki kiállítás egy évig lesz látható a múzeum nyitvatartási idejében. 

Elérhetőségünk:

fecebook k youtube google maps

  

Esemény naptár:

Munkatársaink:

Károly Andrea
múzeumpedagógus
Gáspárné Mayer Margit
tárlatvezető
Horváth Tiborné
intézményvezető